Hakkımızda

Yenilikçi enerji çözümleriyle sektörün öncüsü olarak, sürdürülebilir bir dünya için her gün yeni bir adım atıyoruz. Geleceğin enerjisini bugünden inşa ediyor, toplumun ve çevrenin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

rmz enerji

Temiz Enerji, Temiz Gelecek

Doğanın gücünü benimseyerek, dünya çapında yenilenebilir enerji talebini karşılamak için enerji devriminin öncüsü oluyoruz. İnovasyona olan bağlılığımız, rüzgar, güneş ve diğer sürdürülebilir kaynakları kullanarak güvenilir ve çevre dostu enerji arzını garanti altına alıyor.

Teknolojilerimiz sadece bugünün ihtiyaçları için değil, aynı zamanda yarının zorlukları için de tasarlanmıştır. Araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, sadece temiz enerji üreten değil aynı zamanda toplulukları güçlendiren, yerel ekonomilere destek olan ve daha sağlıklı bir gezegene katkıda bulunan sistemler yaratıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir Enerji Liderliği

Sektörlerarası uzmanlıkla 2014 yılında atılan adımımız, sürdürülebilir bir dünya için yenilikçi güneş enerjisi çözümleri sunma misyonuyla bütünleşti. RMZ Enerji Danışmanlık olarak, gelişen teknolojileri ve zengin deneyimlerimizi kullanarak, projeler geliştirip, arazi analizleri yaparak, güneş enerjisi santrallerinin inşasını destekliyoruz. Toplumumuz için temiz enerji üretimi, iş imkanları ve eğitim fırsatları sağlama amacıyla çalışıyoruz. 

Yaratıcı hizmetlerimizle müşteri beklentilerini aşma, gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızı yerine getirme ve yeşil enerji ile sürdürülebilir bir toplum yaratma vizyonuyla hareket ediyoruz. Şeffaflık ve yenilenebilir enerjinin öncüsü olarak Türkiye’nin yeşil geleceğini şekillendirirken, toplumsal ve kültürel katkılar sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yenilikçi
Sürdürülebilir
Doğa Dostu
rmz-yonetim-kurulu-bsk
Yönetim Kurulu Başkanı

Yeşil bir gelecek için bugünden iz bırakıyor, sürdürülebilir enerjinin ışığında yarınlara yön veriyoruz.

Geleceği Güneşle Dokuyoruz: Enerjide Yenilik, Yaşamda Harmoni

misyonumuz

Sürdürülebilir Enerji Liderliği

Güneş enerjisinin, alternatif enerji kaynakları arasında öne çıkışını; temiz, verimli ve düşük riskli yatırım potansiyeliyle değerlendiriyoruz. Türkiye’nin güneş enerjisi verimliliğine odaklanarak, RMZ Enerji Danışmanlığı olarak 2014’ten itibaren öncü projeler geliştiriyor, arazi çözümleri sunuyoruz. Yatırımcı ve girişimcilerin bu alanda yapacağı ciddi yatırımlar için güvenilir bir çağrı mektubu ve kapsamlı hizmetler sağlıyoruz.

Grubumuzun faaliyet gösterdiği her sektörde, ahlaki değerlerimizi ve disiplinimizi önceliklendiriyoruz. Enerji alanında, etkili organizasyon ve kaynak yönetimiyle, sürdürülebilir ve kalıcı başarılar için çalışıyoruz. Güneş enerjisi başta olmak üzere, yenilenebilir enerji sektöründeki tüm faaliyetlerimizde, heyecanımızı ve yenilikçi yaklaşımımızı koruyarak, daha yeşil bir Türkiye için yol göstermeye devam ediyoruz.

Yenilikçi
Sürdürülebilir
Doğa Dostu
rmz grup

Tüm Faaliyetlerimiz

RMZ Enerji
Danışmanlık

RMZ Enerji Danışmanlık olarak, 2014’ten bu yana güneş enerjisi projeleri ve arazi çözümleri alanında yenilikçi hizmetler sunuyor, yatırımcılara çağrı mektubu alma ve imar süreçlerinde danışmanlık yapıyoruz. Sürdürülebilir enerji için güneşin potansiyelini en verimli şekilde kullanma misyonundayız.

RMZ Otomotiv

2014’ten bu yana Afyon’daki 400m² RMZ Otomotiv Showroomumuzda, otomotiv satışından finansman çözümleri ve sigorta çözümlerine kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Her biri eğitimli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile, 2. el araç alımı ve satımı işlemlerinde müşterilerimize üstün hizmet kalitesi sağlamaktayız.

RMZ İnşaat
Gayrimenkul

RMZ İnşaat, 2014’ten beri anahtar teslim yüksek kalite projeler geliştirip tamamlayarak, gayrimenkul ve inşaat sektöründe hızla yükselen bir firma olarak öne çıkmaktadır. Projelendirme ve imalat yönetimi alanlarında uzmanlaşan şirketimiz, mimari ve yapım süreçlerini kapsayan prestijli çalışmalarıyla tanınmaktadır.